ø18” Road saw blade asphalt wedge protection, ø460x3.2x12 ø1” DP (231423)
| Code | 345002 S |
|---|---|
| Price |
$399.00 |
| Colour | Black |
| Size | ø18’’ (ø460mm) |
| Bore Size | ø1’’ |
| Type | Asphalt Blade |
| Application | Asphalt |
| Thickness | 3.2mm |
| HP Range | HandSaw / FloorSaw |
Diamond saw blade for asphalt ø460x4.0x12 ø1” DP
| Code | 8215 4503 |
|---|---|
| Price |
$699.00 |
| Colour | Black |
| Size | ø18’’ (ø460mm) |
| Bore Size | ø1’’ |
| Type | Asphalt Blade |
| Application | Asphalt |
| Thickness | 4.0mm |
| HP Range | HandSaw / FloorSaw |