ø20” Arix blade for electric saw cured concrete ø20”x4.0x13 TC11 FX20SR
| Code | 8215 5021 |
|---|---|
| Price |
$649.00 |
| Colour | Silver |
| Size | ø20’’ (ø500mm) |
| Bore Size | ø1’’ |
| Bond Code | FX20 |
| Type | Floor Saw Blade |
| Application | Cured Concrete |
| Thickness | 4.0mm |
| HP Range | Electric Saw |
ø24” Arix blade for electric saw cured concrete ø24”x4.0x13 TC13 ø1” DP FX20SR
| Code | 8215 6008 |
|---|---|
| Price |
$859.00 |
| Colour | Silver |
| Size | ø24’’ (ø600mm) |
| Bore Size | ø1’’ |
| Bond Code | FX20 |
| Type | Floor Saw Blade |
| Application | Cured Concrete |
| Thickness | 4.0mm |
| HP Range | Electric Saw |