ø14” Arix™ blade loop cutting asphalt/green concrete, ø355x6x10, ø1” DP
| Code | 335004 A |
|---|---|
| Price |
$479.00 |
| Colour | Silver |
| Size | ø14’’ (ø355mm) |
| Bore Size | ø1’’ |
| Application | Asphalt/Green Concrete |
| Thickness | 6.0mm |
| HP Range | HandSaw |
ø14” Arix™ blade loop cutting asphalt/green concrete, ø355x8x8 ø1” DP (231501A)
| Code | 335005 A |
|---|---|
| Price |
$599.00 |
| Colour | Silver |
| Size | ø14’’ (ø355mm) |
| Bore Size | ø1’’ |
| Application | Asphalt/Green Concrete |
| Thickness | 8.0mm |
| HP Range | HandSaw |
ø14” Arix blade loop cutting asphalt/green concrete, ø355x10x10, ø1” DP (231502A)
| Code | 335006 A |
|---|---|
| Price |
$699.00 |
| Colour | Silver |
| Size | ø14’’ (ø355mm) |
| Bore Size | ø1’’ |
| Application | Asphalt/Green Concrete |
| Thickness | 10mm |
| HP Range | HandSaw |