ZENESIS™ Black2 silent diamond blade for wet cutting granite ø14”x3.2x25, ø25.4/50
| Code | 8306 3513 |
|---|---|
| Price |
$489.00 |
| Colour | Black |
| Size | ø14’’ (ø350mm) |
| Bore Size | ø25.4~50mm |
| Bond Code | Silent |
| Type | Stone Cutting Blade |
| Application | Granite |
| Thickness | 3.2mm |
| HP Range | HandSaw /FloorSaw |