ZENESIS™ Black2 silent diamond blade for wet cutting granite ø18” (480mm O/D)x3.6x25 ø50/60
| Code | 8306 4502 |
|---|---|
| Price |
$699.00 |
| Colour | Black |
| Size | ø18’’ (ø480mm) |
| Bore Size | ø60~50mm |
| Bond Code | Silent |
| Type | Stone Cutting Blade |
| Application | Granite |
| Thickness | 3.6mm |
| HP Range | FloorSaw |