Diamond continuous rim tile cutting blade dry/wet ø110x1.6x5 ø22.23/20
| Code | 8006 1100 |
|---|---|
| Price |
$18.00 |
| Colour | Blue |
| Size | ø4.5’’ (ø110mm) |
| Bore Size | ø22.23~20mm |
| Bond Code | Continuous Rim |
| Application | Tile / Porcelain |
| Thickness | 1.6mm |
| HP Range | Angle Grinder / Cutter |