Diamond turbo blade for dry/wet cut tile porcelain ø105x1.6x6 ø22.23/20
| Code | 8002 1000 |
|---|---|
| Price |
$17.79 |
| Colour | Orange |
| Size | ø4’’ (ø105mm) |
| Bore Size | ø22.23~20mm |
| Bond Code | Turbo |
| Application | Tile / Porcelain |
| Thickness | 1.6mm |
| HP Range | Angle Grinder / Cutter |