Diamond thin turbo blade for hard porcelain ø7”x1.6x7.5 (White) ø1”/22.23
| Code | 8006 1803 |
|---|---|
| Price |
$49.90 |
| Colour | White |
| Size | ø5’’ (ø180mm) |
| Bore Size | ø1’’~22.23mm |
| Bond Code | Turbo |
| Application | Tile / Porcelain |
| Thickness | 1.6mm |
| HP Range | Angle Grinder / Cutter |