ø24” Arix™ Wall Saw blade for Hydrostress Hilti Dimas (AI), W2X40SR, ø600x4.4x10 (PCD 130/85)
| Code | 306001 W |
|---|---|
| Price |
$699.00 |
| Colour | Green |
| Size | ø24’’ (ø600mm) |
| Bore Size | ø60mm |
| Bond Code | W2X40SR |
| Type | Wall Saw Blade |
| Application | Wall Saw |
| Thickness | 4.4mm |
| HP Range | Hilti / Husqvarna |