ø48” Arix™ Wall Saw blade for Hydrostress Hilti Dimas (AI) W2X40SR ø1200x4.4x12.3 (130/85)
| Code | 8215 1211 |
|---|---|
| Price |
$1,999.00 |
| Colour | Green |
| Size | ø48’’ (ø1200mm) |
| Bore Size | ø60mm |
| Bond Code | W2X40SR |
| Type | Wall Saw Blade |
| Application | Wall Saw |
| Thickness | 4.4mm |
| HP Range | Hilti / Husqvarna |