| Code | 8415 0600 |
|---|
Vacuum brazed diamond core drill for granite, porcelain tiles, ø8x2.3x10, ø1/2”
| Code | 8415 0800 |
|---|---|
| Price |
$47.00 |
| Colour | Yellow |
| Size | ø8mm |
| Application | Granite & Porcelain |
| Length | 50mm |
| Segment Height | 7mm |
| Connecting | R1/2’’ |
Vacuum brazed diamond core drill for granite, porcelain tiles, ø10x2.3x10, ø1/2”
| Code | 8415 1004 |
|---|---|
| Price |
$48.00 |
| Colour | Yellow |
| Size | ø10mm |
| Application | Granite & Porcelain |
| Length | 50mm |
| Segment Height | 7mm |
| Connecting | R1/2’’ |
Vacuum brazed diamond core drill for granite, porcelain tiles, ø12x2.3x10, ø1/2”
| Code | 8415 1203 |
|---|---|
| Price |
$49.00 |
| Colour | Yellow |
| Size | ø12mm |
| Application | Granite & Porcelain |
| Length | 50mm |
| Segment Height | 7mm |
| Connecting | R1/2’’ |
Vacuum brazed diamond core drill for granite, porcelain tiles, ø16x2.3x10, ø1/2”
| Code | 8415 1600 |
|---|---|
| Price |
$49.90 |
| Colour | Yellow |
| Size | ø16mm |
| Application | Granite & Porcelain |
| Length | 50mm |
| Segment Height | 7mm |
| Connecting | R1/2’’ |
Vacuum brazed diamond core drill for granite, porcelain tiles, ø20x2.3x10, ø1/2”
| Code | 8415 2001 |
|---|---|
| Price |
$51.00 |
| Colour | Yellow |
| Size | ø20mm |
| Application | Granite & Porcelain |
| Length | 50mm |
| Segment Height | 7mm |
| Connecting | R1/2’’ |