Extension for diamond core bit, 200mm long, 1.25” M ~ 1.25” F
| Code | 8932 0000 |
|---|---|
| Price |
$59.00 |
| Colour | Black |
| Application | Extension |
| Length | 200mm |
| Connecting | 1.25” M ~ 1.25” F |
Extension for diamond core bit, 300mm long, 1.25” M ~ 1.25” F
| Code | 8932 0001 |
|---|---|
| Price |
$69.00 |
| Colour | Black |
| Application | Extension |
| Length | 300mm |
| Connecting | 1.25” M ~ 1.25” F |
Extension for diamond core bit, 400mm long, 1.25” M ~ 1.25” F
| Code | 8932 0002 |
|---|---|
| Price |
$99.00 |
| Colour | Black |
| Application | Extension |
| Length | 400mm |
| Connecting | 1.25” M ~ 1.25” F |
Extension for diamond core bit, 500mm long, 1.25” M ~ 1.25” F
| Code | 8932 0003 |
|---|---|
| Price |
$119.00 |
| Colour | Black |
| Application | Extension |
| Length | 500mm |
| Connecting | 1.25” M ~ 1.25” F |