Extension for diamond core bit, 100mm long, R1/2” M ~ R1/2” F
| Code | 8932 0004 |
|---|---|
| Price |
$39.00 |
| Colour | Black |
| Application | Extension |
| Length | 100mm |
| Connecting | R1/2” M ~ R1/2” F |
Extension for diamond core bit, 200mm long, R1/2” M ~ R1/2” F
| Code | 8932 0005 |
|---|---|
| Price |
$49.00 |
| Colour | Black |
| Application | Extension |
| Length | 200mm |
| Connecting | R1/2” M ~ R1/2” F |
Extension for diamond core bit, 300mm long, R1/2” M ~ R1/2” F
| Code | 8932 0006 |
|---|---|
| Price |
$69.00 |
| Colour | Black |
| Application | Extension |
| Length | 300mm |
| Connecting | R1/2” M ~ R1/2” F |
Extension for diamond core bit, 400mm long, R1/2” M ~ R1/2” F
| Code | 8932 0007 |
|---|---|
| Price |
$99.00 |
| Colour | Black |
| Application | Extension |
| Length | 400mm |
| Connecting | R1/2” M ~ R1/2” F |